BİR BAKIŞTA BERUSSA

Isıtma sektörüne 1958 yılında katı yakıtlı soba ile başlayan REKOR SOBA, 1992 yılından bu yana Kestel Org. San. Bölgesindeki fabrikalarında şömine soba ve emaye soba borusu imalatı ile sektörde kaliteyi hedefleyen anlayışıyla fark yaratmaktadır.

REKOR GRUP bünyesinde 1996 yılında Kestel Org. San. Bölgesinde kurulan REKORPAN ISI CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş., “BERUSSA” marka panel radyatörleri ile kendi alanındaki öncü şirketlerden biri olmuştur.

2014 itibariyle “BERUSSA” markası ile katı yakıtlı kat kaloriferleri imalatına başlayan REKORPAN A.Ş., imalattan gelen gücünü ve deneyimini bu alanda da siz müşterilerimizin memnuniyetine sunmaktadır.
2021 yılında Silva ve Natura markaları ile doğa dostu pelet yakıtlı cihazların üretimine başlayan firmamız çevre sağlığına katkı vermeye devam etmektedir.

2023 yılında ürün gamına “BERUSSA” Doğalgaz Sobalarını yeniden ekleyen firmamız ısıtma sektöründe çeşitlenen tüketici taleplerine yanıt vermektedir.

ISO 9001:2008 akreditasyonuna sahip REKORPAN, uluslararası kalite standartlarında imalatını yaptığı Panel Radyatör, Katı Yakıtlı Kat Kaloriferi ve Doğalgaz Sobaları ile sektörün önemli temsilcilerinden biri olarak faaliyetlerine emin adımlarla devam etmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, yüksek başarı hedeflerine ulaşmak için geçmişten gelen deneyimimizi, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle sürekli gelişimi destekleyen bir anlayışla geleceğe taşıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Yaşadığımız toplumun temel değerlerini özümsemiş, modern dünyanın evrensel değerlerinin farkında olan firmamız, dürüstlük ve tutarlılık ilkesi gereği çalışanları, tedarikçileri ve müşterileri ile uzun süreli samimi ilişkiler geliştirir.

Varlığımız müşterilerimizin bize güveni ile anlam kazanır.

HEDEFLERİMİZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak daima en iyisini üretmek, onların beklentilerine en yüksek kalite standartlarında cevap vermek öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Kaliteli üretim yapmak kadar ürünleri zamanında müşterilerimize teslim etmek REKOPAN’ ın vazgeçilmez ilkelerindendir.